Březnové aktuality

Doba malým sportovcům stále nepřeje a vypadá to, že kluby za pár dní rozpustí ledy, které drží jen kvůli profi soutěžím, jakmile jejich Áčka skončí. Na mládeži ušetřily a dá se očekávat, že jen menší část z nich bude chtít dětem, které se k hokeji po roce vrátí, tu hroznou pauzu vynahradit. Dotace na mládež zinkasované a kromě zápalu některých trenérů žádná motivace je za děti i utratit. Leckde se trenéři snažili, ale s postupem času otupěli i oni a hopsání před kamerou bylo méně a méně časté. Je třeba si vážit těch, kteří s tím aspoň začali a snažili se svoje ovečky držet žhavé, ty, co to měli na háku od začátku, chce klacky hnát od dětí co nejdál. Vedení sportu selhalo snad nejvíc ze všech vedení čehokoliv. Role Milana Hniličky se ve vší nahotě ukázala jako naprosto ostudná. Fiasko se dalo předem očekávat, ale konečný výsledek v podobě zákazu pohybu dětí přesto tato očekávání předčil. Bohužel. Co jsme si zvolili to máme.

Ale my se snažíme se i v této šílené době našim žákům nabídnout tréninky na ledě a nutno říct, že s vypětím se nám to daří. Příští týden jsme na ledě v odpoledních hodinách denně včetně víkendu. Jestli byste měli zájem, zavolejte nám.

Známe již termín tradičního campu v Blansku. V červenci 12-17. Rezervovat si místo bude možné v horizontu dní. Plánujeme další dva prázdninové campy v prvním a třetím týdnu na severní Moravě, detaily dotáhneme do konce března. No a do prázdnin, jakmile to situace umožní, budeme pravidelně na ledě jak na severní, tak na jižní Moravě. Jakmile to bude trochu jen možné, najdete informace na těchto stránkách. 

 

 

Posted by Ctibor Melovský