Coronavirové pokyny k CZECH EAGLES SUNDAY 17.5.2020

Přátelé, věřím, že to je poprvé a taky naposledy, co se musíme trochu přizpůsobit a budeme majitelem haly, resp. státními nařízeními poněkud omezováni vůči tomu, na co jsme všichni na zimácích zvyklí.

Takže k těm opatřením týkajícím se hlavně šatny a převlékání…Dostaneme jednu velikou šatnu určenou pouze pro přezutí, tudíž v ideálním případě se převléci v autě a tam si jen přezout boty za brusle. Když bude jedna parta na ledě, ta druhá bude v šatně nebo mimo prostory haly. Když parta na ledě půjde z ledu, tak půjde do prázdné šatny, tudíž ti, co na led mají jít po nich, budou čas po dobu úpravy ledu trávit na střídačkách. V ideálním případě, když se někde převleče v šatně, tak by jeho věci měly zmizet z věšáků třeba do báglů a ty hodit kromě bot do aut. Bude nás v obou skupinách s gólmany 30 na ledě a tudíž místa v šatně fakt nebude nazbyt a ještě kdyby tam měly zůstat věci, tak tam nebude vůbec k hnutí. Dále upozorňuji, že hráči, s výjimkou první hodiny v 9.15, musí být připraveni již 15 min před začátkem tréninku u ledové plochy a nepobývat v šatně, aby hráči z ledu, měli kam přijít a mohli si vyzout brusle. 

Věřím, že toto je jediná maličkost, kterou zvládneme. A jsem si jistý, že nám nezkazí naši největší radost. Budeme na ledě, parádně si zatrénujeme, zahrajeme a celé si to, po té nekonečné době, užijeme. Moc se na Vás všechny  těšíme. Tak ahoj zítra v Brně!

Posted by Ctibor Melovský

Napsat komentář