Další program? Víkend?

Bedlivě sledujeme situaci v Čechách a snažíme se být připraveni. Vedeme nejrůznější jednání, nicméně jediné, co je jisté je, že nic jisté není. Vláda se chová naprosto nečitelně a cokoliv plánovat je nadmíru obtížné. Existují zimáky, které led mají, existují takové, které začaly chladit a netrpělivbě očekávají změnu v přístupu k amatérskému a mládežnickému sportu.

My ještě příští týden pokračujeme v nezmenšené intenzitě v Jastrzebie, ledy máme ve stejném rozsahu rezervovány do konce roku, jednáme o navýšení kapacity a jsme připraveni malým hokejistům v tomto pomoci. Ale zpět k nejbližším dnům. Začátky ranních tréninků jsme se snažili posunout tak, aby bylo možné stihnout po tréninku školu. Rozpis na příští týden bude co nevidět tady viset. Vyjednáváme také o možnostech v Čechách a tady vše závisí na rozhodnutí státních orgánů a taky počasí v případě otevřených stadionů.

O víkendu nás čeká početně silná sobota, na kterou jsme personálně připraveni v nejsilnější možné sestavě. Cílem bylo uspokojit co nejširší skupinu zájemců a současně udržet náš obvyklý standard úrovně tréninkové jednotky. Bohužel náš rezervační systém není úplně sofistikovaný a volná místa se aktualizují až po ručním dohledání platby na účtu a tím jsme mohli některé naše klienty znejistět. Jsme si této nedokonalosti vědomi, nicméně ekonomická stránka vyřešení tohoto diskomfortu je poměrně zásadní. Bohužel jsme museli tentokrát i některé zájemce odmítnout a jedním z hlavních parametrů při rozhodování koho odmítnout a koho ne, bylo datum registrace a datum platby. Samozřejmě jsme, jak již bylo zmíněno, brali v potaz i další věci, ale zmíněné parametry byly velmi silné. Těšíme se všichni na výživný víkend, kdy jednak trénujeme ale i oba dva dny hrajeme zápasy.  Takže nás čeká velká paráda.

Přátelé, na brzkou shledanou a hokeji zdar! 

Váš Ctibor Melovský

Posted by Ctibor Melovský