Do konce července pokračujeme už jen v Brně. Gólmani Grátis!

Dva víkendy jsme strávili v Ostravě na Sareze a byly to víkendy poměrně úspěšné a mám v plánu se do Ostravy příští léto vracet daleko častěji. Už jen ta cesta je daleko plynulejší a rychlejší než do Brna. No ale třeba bude stát nový zimák ve Vyškově a to by bylo úplně super. 

Ale teď už jezdíme až do konce července jen do Brna. A protože bychom se chtěli věnovat v maximální možné míře zakončení, tak nabízíme gólmanům odkudkoliv, že si to s námi mohou přijít užít grátis.  Jediné, co musí udělat, je nahlásit se předem. Mohou přijet a zachytají si dosyta. Ne do polosyta, ale dosyta. Pokud máte doma gólmana, který chytá rád, protože to je gólman a chce být gólman, tak na něj půjde puků a puků. Nebude nad ním nikdo stát a říkat mu, zvedni levou nohu nebo chyť ten puk, ale budou na něj jezdit hráči odpovídající věkové kategorie, budou chytat ve hře a možností chytit spoustu puků bude mít až běda.

Jaksi pozoruji takový divný trend, kdy hlavně rodiče gólmanů si myslí, že gólman tam je pro hráče, aby měli na koho střílet a že tak někomu dělá vlastně neocenitelnou službu. Ano to je jeden pohled. Poměrně pitomý, tedy dle mého soudu… Je to jistě pravda, ale není snad pravda, že gólman je od toho, aby chytal puky? Není snad od toho, aby chytl všechno, co na něj jde? A není to náhodou taky tak, že se tím zdokonaluje? Nebo si někdo snad myslí, že prostná bez živé střelby s trenérem gólmanů mohu toto nahradit? Jestli si tohle myslíte, myslete si to dál a přeji Vám hodně zdaru.

Ti, co chtějí chytat, ty rádi uvidíme v Brně každou neděli a ZADARMO!

Posted by Ctibor Melovský

Napsat komentář