Registrace

Klikněte na název akce, na kterou se chcete zaregistrovat. Zobrazí se detail akce, v něm dole klikněte na tlačítko REGISTROVAT.

CZECH EAGLES SUMMER CAMP BLANSKO

Neděle, 12 Čvc 2020 – Pátek, 17 Čvc 2020

17:00 – 13:00

Pro hráče 2002-2007 a 2008-2012

Sportovní program: 2 x 60 min trénink na ledě denně (první trénink 13/7 dopoledne, poslední 17/7 dopoledne), 2 x denně suchá příprava, aquapark, denně 30-45 min. stickhandling

Hráči rozděleni do 2 skupin podle věku a sportovních schopností. Na ledě dále trénink ve skupinách dle stejných parametrů.

V ceně


  • ubytování na ubytovně v areálu zimního stadionu od 12/7 večer do 17/7 dopoledne

  • snídaně, oběd, večeře v restauraci na zimním stadionu, 2 x svačina, druhá večeře, začínáme snídaní 13/7 a končíme obědem 17/7

  • pitný režim

  • zdravotní služba

  • dětský psycholog

  • upomínkové předměty pro každého účastníka

  • dozor 24 hod denně


Trenéři: Ctibor Melovský, Michal Žovinec, Libor Zatloukal, Tomáš Malant (trenér gólmanů), Lenka Fasnerová (suchá a kompenzace)

Cena: 9900,-CZK

Možno se přihlásit i na několik dní, bez ubytování, stravy atd. nebo jen dojíždět na sportovní program. Cena v takovém případě individuální, kontakt 603 491235.

Co sebou?

Výstroj na hokej, aspoň dvoje spodní prádlo pod výstroj, ponožky do bruslí aspoň čtvery, nové tkaničky v bruslích nebo náhradní sebou, 2 hokejky u větších dětí u menších dle uvážení, věci na suchou přípravu, míček na stickhandling (=speciální na hokej nebo dřevěnou kuličku nebo golfový míček nebo tenisák), plavky, a takové ty normální věci na spaní, hygienu, nějakou stolní hru na vyplnění času osobního volna.

Co dětem rozhodně nedávat?

zásoby jídla nebo sladkostí s výjimkou jídla na 12/7, sladké limonády, chipsy apod. Souhlas s proteinovými nebo cereálními tyčinkami. Stravu mají zajištěnu a nechceme, aby se nám potají děti dokrmovaly z jakýchsi podivných zásob něčeho, co se sportem nemá nic společného. Mobilní telefony, tablety, notebooky apod. nejsou po dobu campu tolerovány. Pokud budou potřebovat volat domů, bude jim to umožněno.

Jedná se o sportovní camp, tudíž tam budeme převážně sportovat a cílem je zvýšit sportovní výkonnost. Společenské akce, výlety, táboráky s opékáním buřtů do noci a podobné ptákoviny neděláme, protože musíme odpočívat, abychom mohli další den zase spolu dělat to, co děti baví nejvíc. Sportovat, odpočívat a sportovat.  Na všechny možné způsoby. Na ledě s trenéry, paní Fasnerová mj. naučí kluky základní abecedu, jak by se měli hokejisti protahovat a to by si měli odnést v sobě domů. Paní psycholožka je mj. naučí, jak pracovat např. se strachem před zápasy, jak takovýto stres zvládat. A pokud to počasí umožní, budou každý den odpoledne po ledu v aquaparku.

Podrobný program bude zveřejněn před započetím campu.

Platební podmínky: záloha 1000 CZK na účet při registraci, doplatek na místě při akreditaci nebo celé na účet při registraci. Platba fakturou od zaměstnavatele možná.

Místo konání

Zimní stadion Blansko, Mlýnská 17
Blansko, 67801

Cena

CEHS Camp
CZK 9900.00
Dní
Hodin
Minut
Sekund