Registrace

Klikněte na název akce, na kterou se chcete zaregistrovat. Zobrazí se detail akce, v něm dole klikněte na tlačítko REGISTROVAT.
CZECH EAGLES SKATING, STICKHANDLING MOUTNICE 1.6

CZECH EAGLES SKATING, STICKHANDLING MOUTNICE 1.6

Čtvrtek, 1 Čvn 2023

15:00 – 16:00

Speciální trénink dovedností na ledě v malém počtu hráčů každý čtvrtek/

Čas 15.00-16.00

určeno pro děti 2014-16

Zaměřeno na výuku bruslení a ovládání puku přiměřeně věkové kategorii.

Max 6 hráčů

Cena 900 CZK/účastník v případě pravidelné účasti(*), jinak 1100 CZK.

(*) Co je pravidelná účast? Navštěvujete naše lekce opakovaně a nikoliv náhodně? Byli jste u nás minulý týden? Pokud jsou odpovědi na obě otázky kladné, jedná se o pravidelnou účast. Nemohli jste minulý týden přijet, protože jste byli nemocní nebo protože jste prostě nemohli? Promluvme si o tom.

Nečekejte neobvyklá cvičení. děláme to, co funguje. Jsme důslední, umíme vše správně ukázat, umíme vysvětlit tak, aby dítě pochopilo. Opravujeme děti, pokud je to potřeba.
Naučil jsem to už dost dětí, které jsou dnes věkem na hranici seniorského hokeje, jsou členy mládežnických reprezentací, hrají extraligy dorostu i juniorů tady v Čechách, hraji nejvyšší mládežnické soutěže v Kanadě, USA, Švédsku i Finsku. Netrénuji v klubech, byť s dětmi na ledě pracuji celoročně v podstatě na denní bázi.
S týmem sestaveným pouze z hráčů, kteří k nám pravidelně jezdí, jsme letos skončili na 2.místě Zimní ligy selektů ročníku 2013. To však není podstatné. Co však důležité je? Většině těchto kluků jsme naším tréninkovým programem nad rámec klubové přípravy pomohli dostat se mezi republikovou elitu svého ročníku.

Využijte klubové volno k tomu vystřelit na jinou úroveň. Je to možné, pokud se k nám přidáte.

Neváhejte si o informace zavolat.

Místo konání

Sportovní centrum Moutnice, Moutnice 399
Moutnice, 66455

Cena

Cena hráč
CZK 1100.00
Dní
Hodin
Minut
Sekund