Registrace

Klikněte na název akce, na kterou se chcete zaregistrovat. Zobrazí se detail akce, v něm dole klikněte na tlačítko REGISTROVAT.
CZECH EAGLES SKATING, STICKHANDLING, SHOOTING KUŘIM ČERVEN

CZECH EAGLES SKATING, STICKHANDLING, SHOOTING KUŘIM ČERVEN

Neděle, 4 Čvn 2023

16:45 – 18:15

KAŽDOU NEDĚLI ODPOLEDNE V KUŘIMI AŽ DO KONCE ČERVNA

Pravidelný program, jehož cílem je viditelně zlepšit techniku bruslení a ovládání puku. Výsledkem absolvování programu bývá obvykle viditelný nárůst rychlosti bruslení zejména v obloucích. Doporučený minimální počet absolvovaných tréninků jsou 4 ideálně po sobě jdoucí.

Hráči budou seznámeni s principy efektivního hokejového bruslení a ve cvičeních budou korigováni směrem k ideálnímu provedení.

maximální počet hráčů na ledě 10

trénink na ledě 90 min zaměřený na techniku bruslení a ovládání puku a střelby

cena 1800 CZK/90 min pro nepravidelné účastníky, 1500 CZK/90 min pro pravidelné účastníky a platbě předem.

Výuce techniky bruslení, ovládání puku a střelby se věnujeme dlouhodobě a naše programy doplňují, nikoliv nahrazují klubovou přípravu. Naučili jsme bruslit dost dětí na to, abychom byli efektivní a úspěšní, díky nám se dostali na špičku svého ročníku. Pomohli jsme hráčům v žákovském i dorosteneckém věku dostat se na jinou, často i velmi vysokou úroveň. I proto dnes velmi často hrají nejvyšší české dorostenecké a juniorské soutěže, řada z nich hraje ve Finsku, Švédsku, USA či Kanadě. Pomohli jsme ale i hráčům, jejichž cílem bylo dostat se z podprůměru někam, kde si jich spoluhráči výkonnostně váží a na sport nezanevřeli.

Místo konání

Zimní stadion Kuřim, Sportovní 2033/7
Kuřim, 66434

Cena

Cena hráč
CZK 1800.00
Dní
Hodin
Minut
Sekund