Letní program CZECH EAGLES

Vážení příznivci mládežnického hokeje. Pár základních informací nejbližších dní.

Máme za sebou úspěšně tradiční letní camp v Blansku a chci i touto cestou poděkovat realizačnímu týmu i účastníkům za skvělou práci.

Druhý camp v Blansku určený pro mladší děti nás v termínu od 30.7-4.8 čeká. Bude pouze jedna skupina v nízkém počtu max. 10 dětí. Mottem je nízký počet hráčů, maximální péče, nejlepčí možné výsledky. 

Od 8. srpna budeme 3xtýdně ve všední dny v pondělí, středu a pátek dopoledne ve Studénce, kde pojedou individuální bruslařské, stickhandlingové a střelecké tréninky. Vše zaměřeno na techniku a správné provedení v dostatečném počtu opakování.

Víkendy počínaje 24.7 budeme,  dá se říci snad již tradičně, v Kuřimi, kde za námi můžete přijet pracovat na dovednostech. 

V druhé polovině srpna jedeme s ročníkem 2012 na selektový turnaj do Uherského Ostrohu. Kostra týmu již existuje a rádi bychom ji ještě doplnili o šikovné 2012ky nebo velmi šikovné 2013ky vč. gólmana.

Informace k dané události najdete vždy v kalendáři v jejím popisu, neváhejte volat, pokud budete míy potřebu něco konzultovat. 

Všem krásné léto, starším úspěšný vstup do klubové přípravy na novou sezónu a někdy zase na viděnou.

Ctibor Melovský, mob. 603 491235

Posted by Ctibor Melovský