Pravidelné individuální tréninky v Horním Benešově

Počínaje pátkem rozšiřujeme naše aktivity o pravidelné páteční tréninky dovedností na zimním stadionu v Horním Benešově. Začínáme 9.10.2020. První tréninková skupina hráčů ročníku 2011 a mladší v čase 14.00-15.00 a druhá skupina hráčů ročníku 2008-2010 v čase 15.15-16.15. Kapacita je omezená, lekce se může zúčastnit maximálně 6 hráčů. Přednost mají pravidelní účastníci. 

Co bude na programu? Technika bruslení, obratnostní bruslení, ovládání kotouče a střelba dle ověřené metodiky Czech Eagles a jednotlivé lekce budou na sebe navazovat. Ideální pro ty, kteří myslí hokejový rozvoj vážně a chtějí dlouhodobě pracovat.

Učení dovedností je nikdy nekončící proces a pravidelnost a na sebe navazující příprava je základním předpokladem efektivity tréninkového procesu. Víme co, víme jak, máme dlouhodobé ověřené zkušenosti jak s nejmenšími dětmi, tak s hráči dorosteneckého a juniorského věku. Z našich řad se rekrutují reprezentanti kategorie U18, U17, U16, naši žáci patří ke klíčovým oporám mládežnických týmů HC Vítkovice Ridera. 

Nejbližší termín je téměř obsazen, zbývají poslední místa. Informace na tel. 603 491235, registraci prosíme až po prvotní telefonické konzultaci. 

Měli byste zájem pravidelně se zlepšovat někde poblíž Vašeho bydliště? Chtěli byste si to s námi vyzkoušet a máte to daleko? Ozvěte se. Mimo Horního Benešova, pravidelně jezdíme o víkendech na Ostravsko, ráno v týdnu makáme v Moravské Třebové, jeden den v týdnu pilujeme se skvělejma klukama z jižní Moravy, chystáme něco v Krnově. 

Posted by Ctibor Melovský