Pravidelné individuální tréninky ve Studénce

Počínaje 6.zářím jsme každý všední den ve Studénce. Ve formátu 2×45 min, kdy první jednotku se věnujeme technice bruslení a tu druhou ovládání puku a střelbě. V časech po obědě. V pondělí a pátek od 14.00, úterý a středa od 13.45 a čtvrtek od 13.30.  Maximální počet hráčů na ledě je 6. 

Mimo to můžeme pilovat ráno před školou a kdykoliv dopoledne. Toto dle individuální domluvy. U starších dětí provádíme pohybový screening, provádíme videorozbory a na míru pracujeme na vylepšení techniky bruslení, vyučujeme a pilujeme techniku střelby resp. připravujeme trénink tzv. na míru. Ve dvojicích, trojicích, čistě individuálně. 

Jsme nadstavbou klubových tréninků nikoliv jejich náhradou. Nabízíme a poskytujeme dlouhodobý program rozvoje mladých hráčů prostřednictvím individuálních tréninků na ledě, které jsou dnes ve světě naprosto nezbytným předpokladem toho, aby děti měly šanci se případně poprat někdy o sportovní kariéru. 

Všudy přítomné „hlavně si hrát“ vede často k vědomé či nevědomé, ale hlavně pohodlné rezignaci některých trenérů na výuku hokejových dovedností v zájmu jakéhosi pofidérního momentálního štěstí dítěte. Nutno říci krátkozrakého. S hokejem předčasně nekončí vyhořelí, přetrénovaní kluci, ale především ti, kteří nejsou svým okolím respektovanými částmi týmů. Dle našeho názoru těm, co hokej jde, jej milují a jsou ochotni mu i víc dávat. A když něčemu dáváte víc, jste v tom lepší. A o to víc chcete trénovat a zlepšovat se. Takové privátní perpetum mobile. Toto je naše filosofie. 

Máme v tomto dlouholeté zkušenosti, naši žáci jsou nepřehlédnutelnými součástmi svých týmů, jsou součástí reprezentačních mládežnických výběrů kluků i holek. Víme co, kdy a jak učit. Jsme v tom efektivní tak, jak jen to je možné, umíme z dětí dostat maximum jehjich momentálního potenciálu. Protože jsem důslední, pozorní a chceme hráče na každém tréninku v něčem posunout. Rádi poradíme, baví nás se o věcech kolem hokeje a jeho výuky s rodiči bavit. A co Vám garantujeme? Když se nás zeptáte, nebudeme Vám mazat med kolem huby. A děti? Ty naše spolupráce a tento formát mimořádně baví. 

Máme volná místa pro pravidelné účastníky. Doporučujeme jednou, maximálně dvakrát týdně pokud děti trénují v klubu. V den volna. Nicméně naše tréninky jsou jiné než ty klubové, nejsou o fyzické zátěži, ale o tom, aby u toho správně stáli, správně to drželi. 

Můžete se registrovat v sekci AKCE nebo telefonicky. Chcete další informace? Jsme Vám k dispozici.  603 491235

 

Posted by Ctibor Melovský