Rozšiřujeme nabídku jednodenních campů v červnu o CZECH EAGLES SATURDAYS v Ostravě-Porubě.

S potěšením oznamujeme rozšíření nabídky našich jednodenních campů. Mimo našich nedělí v Brně můžete po celý červen každou sobotu přivézt Vaše ratolesti i do Ostravy Poruby do TORAX Arény, kde na Vás bude čekat tým zkušených trenérů. Kdo to bude konkrétně? Luděk Krayzel, Radek Philipp, Martin Falter z Vítkovic a Ctibor Melovský s Michalem Žovincem z Uničova a další zkušení a hlavně zapálení trenéři. A mimo jiné …. kteří trenéři byli loni u mládežnických repre? A kteří budou? 

Jaká je organizace CZECH EAGLES SATURDAYS? Naprosto jednoduchá. Máme vždy 4 ledy po sobě s úpravou. Začínáme v 9.00. Končíme cca ve 14.00. Jedeme na dvě skupiny, mladší a starší. Mladší je pro hráče 2008-2012, starší pro 2003-2007. Začíná mladší skupina, pak jde starší, pak mladší a zase starší. A pak se rozjedeme domů. Každý hráč nebo hráčka absolvuje za den 2 ledy á 60 min. Za dopoledne odtrénováno? 

Jaký je obsah tréninků? První hodinu vždy hodně bruslíme. Nikoliv na objem, ale na techniku. Pracujeme na ovládání kotouče. První hodinu mají gólmani pro sebe trenéra gólmanů a pracují celých 60 min pod jeho vedením. No a druhou hodinu hrajeme hry na malém prostoru, na řadě je taky střelba a souboje. Počet hráčů je omezen na 26+4. To  proto, abychom zajistili adekvátní vytížení a nestál nikdo ve frontách. Stejně, jak už to pár let v mimosezónním období děláme. 

A cena? 990 CZK za hráče, sourozenci mají slevu 300 CZK na druhé a další dítko.

Kde se můžete přihlásit? Buď na tomto webu v sekci REGISTRCE nebo na telefonu 603 491235 nebo na e-mailu: ctiborm@gmail.com. Takže do toho, kapacita je omezená. 

Posted by Ctibor Melovský

Napsat komentář