Víkendové tréninky individuálních dovedností Kuřim.

Trénink individuálních dovedností je dlouhodobou, dalo by se říci „celoživotní“ nezbytností každého hokejisty, kterou je nutné provozovat zpočátku sportovní kariéry více a později méně často. Základem je se tyto dovednosti nejdříve SPRÁVNĚ naučit a následně je udržovat tak, aby byly pořád stejně správně prováděné. V českém prostředí je podle našeho názoru nezbytné toto zvládnout do dorosteneckého věku, protože v této fázi nastupuje tvrdá fyzická příprava a na výuku dovedností nezbývá tolik času.  Souvisí to jednak se zlatým věkem motoriky, kdy se cca do 12-ti let motorické dovednosti učí snadněji než v pozdějším věku, ale také s tím, že v našem prostředí není školství přizpůsobené vrcholovému mládežnickému sportu a v klubech o dovednostech jako takových většinou mnoho neví, neboť tréninkový proces na ledě je nejčastěji výrazně vychýlen ve prospěch týmových tréninků.

S CZECH EAGLES můžete na svých dovednostech pracovat každý víkend. Od 2.října v sobotu nebo (i) v neděli. Aby výuka měla efekt, musí být pravidelná, musí na sebe navazovat. Přijet jednou za čas… Proč ne, lepší jak lečet doma na posteli. Ale…. Pokud tedy není kde nové věci procvičovat a pak si jen přijet zkalibrovat optiku, abyste „to“ dělali správně… efektivní je jezdit pravidelně.

Soustředíme se jak na výuku, tak na procvičování. Učíme jak malé děti od úplných začátků, tak i dorostence, kteří jsou často správnou technikou nebo znalostí jak třeba správně vystřelit po stahovačce nebo tlačené kličce nepolíbení. Toto je děsivá česká realita.  Pomáháme našim žákům tyto handicapy dohnat. Umíme to, máme dlouholeté zkušenosti, máme výsledky. Více jak 10 let učíme, naši žáci jsou v mládežnických reprezentacích, naše žáky na ledě poznáte. Není jich mnoho, věnovali jsme se donedávna z časových důvodů pouze několika vybraným hráčům.

Kdy se k nám můžete přidat?  V sobotu k večeru nebo (i) v neděli kolem poledne. Mimo hlavní centra. Mimo hlavní dění. V Kuřimi. Další lokality připravujeme.

Informace? Zavolejte nám…603 49125

Posted by Ctibor Melovský