Jak s námi na jaře a v létě?

Trénujeme na ledě. S malými přestávkami jsme na ledě s našimi žáky na ledě nepřetržitě. I teď na konci dubna. Budeme i v květnu a v červnu, stejně tak v červenci. Budeme našim žákům nablízku i když bude normální sezóna. Máme dohodnuty lokality na severní i jižní Moravě. Kuřim, Horní Benešov, Studénka a hledáme lokality další. 

Zaměřujeme se na pilování věcí, které se v klubech často nedělají, nejčastěji formou individuálních tréninků v úzkém kruhu, ale i formou campů ve větším počtu. Hráčský rozvoj je nekončící proces a proto dáváme přednost těm, kteří s námi chtějí spolupracovat dlouhodobě. Učíme efektivně, máme zkušenosti i prokazatelné úspěchy. Každý, kdo k nám přijede okamžitě uvidí zlepšení. Kdo s námi pracuje dlouhodobě, na tom to prostě poznáte. Podívejte se na kluky v juniorce, dorostu nebo v žácích ve Vítkovicích. Jsou šikovní. Náš rukopis je nepřehlédnutelný. 

Termíny nejbližších akcí budou dnes zveřejněny a budete se moci na stránkách moci na ně zaregistrovat. Některé detaily si ale jen zavoláme. Jsou tam termíny individuálních tréninků, skupinových, zahrajeme si i zápasy. aktuálně plánujeme 2011-ky a 2008-ky.

Máme i termín červencového campu, aktuálně ladíme další akce v letních měsících. 

Posted by Ctibor Melovský