O nás

Identifikační údaje: Czech Eagles Hockey School – Ing. Ctibor Melovský, IČ: 41373472

Sídlo: U Oskavy 1325, 783 91 Uničov

Kontakt: mob. +420 603 491235, e-mail: ctiborm@gmail.com

Kvalifikace: trenérská licence B, hráčská praxe skoro nestojí za řeč, 13 let u mládeže v Uničově, hlavní trenér mládeže HC Orlíci Uničov 2013-8.2019, spoluzakladatel projektu Hockey Tour, organizátor soutěže Hockey Tour pro ročníky 2004, 2005 a 2006

Úspěchy? Svěřenci v mládežnických reprezentačních výběrech U18, U17. Aktuálně 11 odchovanců patří k oporám svých týmů v klubu HC Vítkovice Ridera (juniorka, dorost, 9.třída, 8.třída, 7. třída). Pravidelnými účastníky našich akcí jsou reprezentanti U18, U17, U16

Trenérská filosofie? Nic složitého. Nepřetržité sebevzdělávání, pokora, přemýšlení o detailech, učení se od těch nejlepších. 

Motto? Bez nadšení, zápalu a chuti nemá cenu lézt na led. V tom jsme jiní. Hodně jiní. Na tom si zakládáme.  Hokej je o vášni a my jsme oheň, který hodně hoří. A vášeň pro hokej se snažíme v dětech zapalovat. Ale mimo to je taky chceme hodně naučit. Ďábel je ukrytý v detailu. A na detaily se zaměřujeme. 

Co děláme? Pořádáme skupinové tréninky, individuální tréninky dovedností, pořádáme letní i zimní hokejové campy, účastníme se s týmy Czech Eagles mezinárodních turnajů. 

V čem jsme jediněční? Víme, jak individuální dovednosti mají vypadat, umíme je ukázat. Ale hlavně je umíme naučit. Jsme ve výuce individuálních dovedností velmi efektivní. Díky dlouholetým zkušenostem s hráči od 5-ti do 18-ti let. 

Civilní profese: Private Finance Senior Consultant ve společnosti FREEDOM Financial Services.

Proto mj. zajišťujeme hráčům velmi výhodné úrazové pojištění ze dětské sazby až do 26-ti let, tedy doby, kdy jsou dávno dospělí. Nejčastěji však jako součást komplexní správy rizik a majetku.