Od listopadu individuály také v Bohumíně.

OD LISTOPADU INDIVIDUÁLY TAKÉ V BOHUMÍNĚ.

Počínaje 3.listopadem si s námi můžete přijít poladit techniku bruslení a ovládání puku a střelbu. 2×45 min v obvyklém formátu. První jednotka je zaměřena na techniku bruslení, druhá na věci související s pukem. Začínáme v 19.30 a končíme v 21.00.

Čemu se věnujeme?

Náš ideál bruslení je lehký elegantní efektivní pohyb bez zbytečných pohybů, bez pat nebo naopak špiček zabořených v ledu se správným pohybem rukou.  K tomu se vysokým počtem opakováním vhodných, správně prováděných průpravných cviků snažíme blížit. K našemu ideálu lehkosti rovněž patří maximální bruslařská obratnost a tudíž schopnost správně zvládnout nejrůznější prvky a jejich vzájemné kombinace. 

V nácviku ovládání puku hráče vedeme k tomu, aby byli schopni ve všech bruslařských prvcích schopni ovládat kotouč nejen tak, aby si s ním poradili, ale aby rovněž byli schopni jej okamžitě přihrávkou nebo střelou od sebe poslat. 

Při nácviku střelby se zejména věnujeme výuce jednotlivých typů střely a snažíme fixovat jejich správné technické provedení. 

K tomu využíváme naše osvědčené vyzkoušené know how, které stále precizujeme, aby našim žákům přinášelo maximální užitek. V učení jsme efektivní, máme více jak 15 let zkušeností s malými dětmi i hráči kategorie juniorka nebo dorost. 

Je náš dovednostní trénink fyzicky náročný? Jak je uvedeno výše, zaměřujeme se na kvalitu provedení a na technickou dokonalost. Jsme doplňkem ke klubovému programu, nikoliv jeho náhrada. Věnujeme se v malém počtu hráčů něčemu, čemu se v klubu věnovat nelze. Učíme, jak u toho správně stát, vysvětlujeme proč, natáčíme a s hráči se bavíme. V pomalém tempu se snažáme fixovat věci, které jsou pro hráče zpravidla nepoznané. Odpověď tedy zní …. ne náš trénink není fyzicky náročný a lze jej zvládnout i po absolvování běžného klubového tréninku v tentýž den. 

Jak často má smysl takový trénink absolvovat? Dle možností a chuti co nejčastěji. Ve stádiu učení se novým věcem, dokud nejsou tyto zvládnuty, co nejčastěji, následně pak je třeba vše udržovat a oprašovat a provádět ve stále větší rychlosti a stoupající mírou odporu. Frekvence týdně nebo jednou za 14 dní by  Dovednostní drill je nikdy nekončící proces. S námi se naučíte dané prvky správně provádět, abyste v budoucnu nebyli nedokonalostmi technického provedení rychlostně limitováni. Odpověď na tuto další otázku tudíž zní …. ne pokud nechcete pracovat pravidelně, nejezděte. Je to ztráta Vašich peněz a našeho času. 

 Jak se registrovat? V sekci AKCE. Před první registrací dáváme přednost krátkému popovídání a budeme rádi, pokud zavoláte. 603 491235

Mimo to nás také najdete v neděli kolem oběda v Kuřimi nebo v Horním Benešově. 

Posted by Ctibor Melovský